e-BOK
A A A
Przerwy w dostawie ciepła

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie informuje, że w dniu 20.10.2021 r. od godz. 13:00 nastąpiła przerwa w dostawie energii cieplnej spowodowana niezbędnymi pracami na sieci ciepłowniczej.

Dotyczy budynków:                                                                 

  • ul. Mazowiecka 16, 24, 26A, 26B, 30A, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 60, 64, 66, 68A, 68B, 70, 72, 84, 88, 96, 98, 102, 104, 104A, 106, 108
  • ul. Racławicka 29, 30, 30B, 31, 32, 32A, 50
  • ul. Rzeczna 8
  • ul. Sienkiewicza 24, 27

Przewidywany termin zakończenia prac i wznowienia dostaw energii cieplnej: 20.10.2021 r. godz. 20:00                                            

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dostarczanie ciepła do domów, mieszkań, firm naszych Klientów to nasza podstawowa działalność, w związku z którą przetwarzamy różne dane osobowe, jak chociażby imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer identyfikacyjny. Ochrona danych osobowych naszych Klientów/Kontrachentów jest jednym z priorytetów w naszej firmie, nie tylko dlatego, że to kolejny obowiązek, który zobowiązani jesteśmy wypełnić, ale przede wszystkim dlatego, że w sposób bardzo odpowiedzialny podchodzimy do wszystkich danych osobowych. Jako, że sami, jako pracownicy MPEC jesteśmy częścią tej firmy chcemy, aby dane nas, pracowników były chronione w stopniu równie dobrym, jak naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że budowanie świadomości w obszarze ochrony danych osobowych zarówno u Pracowników, jak i naszych Klientów/Kontrachentów jest niezbędnym elementem w systemie ich ochrony. Dbając o bezpieczeństwo danych osobowych stosujemy się do przepisów prawa z którymi można się zapoznać klikając: 

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Uni Europejskiej

Sprostowanie do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Sprostowanie do rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Uni Europejskiej

Dla ułatwienia chcielibyśmy również w kilku krokach przekazać najważniejsze informacje na temat danych osobowych przetwarzanych przez MPEC SA w Krakowie w oparciu o RODO. 

RODO w kilku krokach, czyli informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dodatkowo poniżej zamieszczamy klauzule informacyjne dedykowane dla poszczególnych kategorii osób, których dane przetwarzamy.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla klientów/kontrahentów MPEC S.A. w Krakowie posiadających status osób fizycznych.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych - monitoring.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych - informacje o przysługujących prawach i obowiązkach w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych - rekrutacja - portale.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w ramach podsępowań o udzielenie zamówienia skierowana do osób, których dane zostały przekazane przez podmiot biorący udział w postępowaniu

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w ramach postępowań o udzielenie zamówienia prowadzonych przez MPEC S.A. w Krakowie skierowana do wykonawców posiadających status osób fizycznych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z rejestracją rozmów telefonicznych przez MPEC S.A. w Krakowie

     Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla pracowników kontrachentów MPEC S.A. w Krakowie