e-BOK
A A A

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dostarczanie ciepła do domów, mieszkań, firm naszych Klientów to nasza podstawowa działalność, w związku z którą przetwarzamy różne dane osobowe, jak chociażby imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer identyfikacyjny. Ochrona danych osobowych naszych Klientów/Kontrachentów jest jednym z priorytetów w naszej firmie, nie tylko dlatego, że to kolejny obowiązek, który zobowiązani jesteśmy wypełnić, ale przede wszystkim dlatego, że w sposób bardzo odpowiedzialny podchodzimy do wszystkich danych osobowych. Jako, że sami, jako pracownicy MPEC jesteśmy częścią tej firmy chcemy, aby dane nas, pracowników były chronione w stopniu równie dobrym, jak naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że budowanie świadomości w obszarze ochrony danych osobowych zarówno u Pracowników, jak i naszych Klientów/Kontrachentów jest niezbędnym elementem w systemie ich ochrony. Dbając o bezpieczeństwo danych osobowych stosujemy się do przepisów prawa z którymi można się zapoznać klikając: 

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Uni Europejskiej

Sprostowanie do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Sprostowanie do rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Uni Europejskiej

Dla ułatwienia chcielibyśmy również w kilku krokach przekazać najważniejsze informacje na temat danych osobowych przetwarzanych przez MPEC SA w Krakowie w oparciu o RODO. 

RODO w kilku krokach, czyli informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dodatkowo poniżej zamieszczamy klauzule informacyjne dedykowane dla poszczególnych kategorii osób, których dane przetwarzamy.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla klientów/kontrahentów MPEC S.A. w Krakowie posiadających status osób fizycznych.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych - monitoring.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych - informacje o przysługujących prawach i obowiązkach w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych - rekrutacja - portale.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w ramach podsępowań o udzielenie zamówienia skierowana do osób, których dane zostały przekazane przez podmiot biorący udział w postępowaniu

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w ramach postępowań o udzielenie zamówienia prowadzonych przez MPEC S.A. w Krakowie skierowana do wykonawców posiadających status osób fizycznych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z rejestracją rozmów telefonicznych przez MPEC S.A. w Krakowie

     Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla pracowników kontrachentów MPEC S.A. w Krakowie