e-BOK
A A A

Spółka zależna

Od 2000 roku działamy na rynku małopolskim. Przedsiębiorstwo Oszczędznia Energii ESCO Sp. z o.o. to firma oparta na polskim kapitale, której właścicielem jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. z siedzibą w Krakowie. Na sukces naszej firmy pracuje wysoko wykwalifikowany personel posiadający specjalistyczne uprawnienia, wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Od 2016 roku zakres naszej działalności poszerzył się o zadania związane z budową infrastruktury ciepłowniczej: sieci ciepłowniczych, przyłączy ciepłowniczych i węzłów cieplnych. Realizujemy projekty termomodernizacyjne budynków użyteczności publicznej. Prowadzimy działalność w zakresie wytwarzania energii cieplnej we własnych, lokalnych kotłowaniach gazowych dla wspólnot mieszkaniowych, szkół oraz innych instytucji zlokalizowanych w gminach Kraków i Skawina.

Od rozpoczęcia działalności w 2000 roku specjalizujemy się w kompleksowej ochronie osób i mienia, monitorowaniu obiektów, projektowaniu i wykonywaniu elektronicznych systemów zabezpieczeń, kompleksowym utrzymaniu czystości obiektów oraz zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami, świadczymy również usługi związane z prowadzeniem parkingów.

Posiadamy koncesje na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia wydaną przez MSWiA nr L-0619/01. Specjalizujemy się w świadczeniu usług ochrony osób i mienia na obiektach obowiązkowej ochrony. Nasi kwalifikowani pracownicy ochrony fizycznej posiadają pozwolenia na broń palną. Wysoka jakość naszych usług oraz zadowolenie klientów to nasze motto. Obecnie zatrudniamy ponad 80 osób. Usługi świadczymy na rynku małopolskim.

Spółka ESCO Sp. z o.o. została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy pod numerem KRS: 0000006987, posługuje się numerem NIP: 675-12-54-135 i REGON: 356287661, posiada Kapitał Zakładowy w wysokości 3 050 000 PLN.