e-BOK
A A A
Komunikat techniczny

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie informuje, iż w dniu 16.06.2021r. od godz. 7:30 nastąpiła przerwa w dostawie energii cieplnej spowodowana pracami przy usuwaniu nieszczelności rurociągu sieci ciepłowniczej.

Dotyczy budynków:                                                                 

  • ul. Do Wilgi 8, 13, 20A, 22
  • ul. Odrzańska 11, 13
  • ul. Oraczy 7, 9

Przewidywany termin wznowienia dostaw energii cieplej: 16.06.2021r. godz. 17:00.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

Zakończenie dostawy ciepła

Zakończenie dostawy ciepła - zdjęcie główne
25 05.2021

Zakończenie dostawy ciepła

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA w Krakowie informuje, że z dniem 26 maja 2021 r. kończy dostawę energii cieplnej na cele ogrzewania.

Jednocześnie przypominamy, że ostateczna decyzja o zakończeniu dostawy ciepła na cele ogrzewania należy do Odbiorcy i w związku z tym, po otrzymaniu pisemnego wniosku, MPEC będzie kontynuowało dostawę ciepła na cele ogrzewania po 26 maja 2021 roku.

Mając na uwadze niestabilne warunki atmosferyczne MPEC SA w Krakowie nie będzie pobierało opłat za dodatkowe jednokrotne uruchomienie i wyłączenia ogrzewania.

Dla zapewnienia komfortu cieplnego niezależnie od pory roku MPEC oferuje produkt, który nazywa się „Ciepło przez cały rok”.
Szczegóły tej usługi, z której korzysta już coraz więcej spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych prezentuje ulotka, do której link znajduje się poniżej.

https://www.mpec.krakow.pl/cieplo-przez-caly-rok