Ciepło Krakowa

Mieszkańcu, skontaktuj się z właścicielem/administratorem budynku, w którym mieszkasz.
Decyzję o:

    1. wprowadzeniu zmian w dostarczanych usługach,
    2. podłączeniu budynku do sieci cieplnej,
    3. likwidacji paleniska węglowego

podejmuje właściciel/administrator budynku po konsultacji z Lokatorami.

Mieszkańcu, masz pytania, wątpliwości, chcesz zapoznać się z naszą działalnością i ofertami? 
Specjalnie dla Ciebie skompletowaliśmy informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapoznaj się z nimi i pamiętaj, że Ty też masz wpływ na decyzje zarządców nieruchomości!

Zastąp węgiel ciepłem sieciowym

Właścicielom i Zarządcom nieruchomości, którzy ogrzewają budynek za pomocą palenisk węglowych proponujemy, zamianę systemu ogrzewania na ekologiczny. Oferta dotyczy budynków zlokalizowanych w obszarze zasilania z miejskiej sieci ciepłowniczej i obejmuje budowę przyłącza cieplnego wraz z węzłem cieplnym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi publikacjami. Zawarliśmy w nich wszystkie najważniejsze informacje dotyczące działań MPEC na rzecz ograniczania niskiej emisji oraz planów rozbudowy infrastruktury ciepłowniczej. 

 

Obecnie realizowane prace w ramach PONE:

Śródmieście, obszar wewnątrz II obwodnicy
Na podstawie opracowanej koncepcji rozbudowy i przebudowy sieci cieplnej na obszarze zinwentaryzowanych palenisk węglowych wewnątrz II obwodnicy zrealizowano w ostatnim czasie inwestycje na ulicach:

Kolejnymi rejonami w których aktualnie realizowane są prace projektowe sieci cieplnych są rejony ul. Pawiej-Basztowej, Szlak-Krowoderska oraz Dietla-Sebastiana.

 

Kazimierz
W ślad za opracowaną  „Koncepcją sieci cieplnej oraz przyłączy cieplnych dla zabudowy na terenie występowania pieców opalanych paliwem stałym w Krakowie na obszarze ograniczonym: ul. Halicka, tor kolejowy, ul. Dietla, rz. Wisła” rozpoczęto realizację projektów sieci cieplnej w tym obszarze.
W chwili obecnej realizowane są następujące projekty techniczne sieci cieplnych:

Planowany termin zakończenia prac projektowych to przełom III/IV kwartału b.r. Prace budowlane planowane są na rok 2017.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z mapą miejskiej sieci ciepłowniczej.

 


Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.