.

Woda podgrzewana ciepłem sieciowym

Jeśli budynek, w którym mieszkasz, przyłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej, a woda użytkowa podgrzewana jest w piecykach gazowych, proponujemy uprościć ten system i korzystać tylko z ciepła sieciowego. Ciepła woda bez piecyka to rozwiązanie komfortowe i przede wszystkim bezpieczne ponieważ źródło ciepła znajduje się poza Twoim mieszkaniem. Dzięki temu możesz wyeliminować zagrożenia związane z zatruciem tlenkiem węgla, które spowodowane są najczęściej niedrożnymi przewodami wentylacyjnymi lub spalinowymi, czy też niesprawnym piecykiem.

Przy zastosowaniu systemu podgrzewania wody ciepłem z miejskiej sieci, ciepła woda o stałej temperaturze dostarczana jest użytkownikowi poprzez instalację wewnętrzną bezpośrednio do łazienki i kuchni. Oznacza to brak uciążliwości związanych z corocznymi przeglądami piecyków i kanałów spalinowych oraz więcej miejsca w kuchni, czy łazience, którą można dowolnie zagospodarować.

Zapytaj o szczegóły oferty:

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi. Zawarliśmy w nich wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące zalet cwu, opinii na jej temat oraz przebiegu procesu inwestycyjnego.   

Zobacz jak przebiega zamiana piecyka na instalację cwu.

www.cieplawodabezpiecyka.pl

 


Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.