.

Zastąp węgiel ciepłem sieciowym

Właścicielom i Zarządcom nieruchomości, którzy ogrzewają budynek za pomocą palenisk węglowych proponujemy, zamianę systemu ogrzewania na ekologiczny. Oferta dotyczy budynków zlokalizowanych w obszarze zasilania z miejskiej sieci ciepłowniczej i obejmuje budowę przyłącza cieplnego wraz z węzłem cieplnym.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy masz możliwość przyłączenia budynku do miejskiej sieci ciepłowniczej złóż: wniosek o wydanie warunków technicznych.

Zapytaj o szczegóły oferty:

 

Prace zrealizowane w ramach PONE

Śródmieście, obszar wewnątrz II obwodnicy.

Na podstawie opracowanej koncepcji rozbudowy i przebudowy sieci cieplnej na obszarze zinwentaryzowanych palenisk węglowych wewnątrz II obwodnicy zrealizowano w ostatnim czasie inwestycje na ulicach:

Obecnie działania z zakresu PONE koncentrują się na obszarze Kazimierza i będą kontynuowane w ramach jednego z Projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi publikacjami. Zawarliśmy w nich wszystkie najważniejsze informacje dotyczące działań MPEC na rzecz ograniczania niskiej emisji oraz planów rozbudowy infrastruktury ciepłowniczej.   

Zachęcamy również do zapoznania się z mapą miejskiej sieci ciepłowniczej.

 


Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.