Ciepło Krakowa

Zastąp węgiel ciepłem sieciowym

Właścicielom i Zarządcom nieruchomości, którzy ogrzewają budynek za pomocą palenisk węglowych proponujemy, zamianę systemu ogrzewania na ekologiczny. Oferta dotyczy budynków zlokalizowanych w obszarze zasilania z miejskiej sieci ciepłowniczej i obejmuje budowę przyłącza cieplnego wraz z węzłem cieplnym.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy masz możliwość przyłączenia budynku do miejskiej sieci ciepłowniczej złóż:

 wniosek o wydanie warunków technicznych.

Zapytaj o szczegóły oferty:

 

Obecnie realizowane prace w ramach PONE:

Śródmieście, obszar wewnątrz II obwodnicy
Na podstawie opracowanej koncepcji rozbudowy i przebudowy sieci cieplnej na obszarze zinwentaryzowanych palenisk węglowych wewnątrz II obwodnicy zrealizowano w ostatnim czasie inwestycje na ulicach:

Kolejnymi rejonami w których aktualnie realizowane są prace projektowe sieci cieplnych są rejony ul. Pawiej-Basztowej, Szlak-Krowoderska oraz Dietla-Sebastiana.

 

Kazimierz
W ślad za opracowaną  „Koncepcją sieci cieplnej oraz przyłączy cieplnych dla zabudowy na terenie występowania pieców opalanych paliwem stałym w Krakowie na obszarze ograniczonym: ul. Halicka, tor kolejowy, ul. Dietla, rz. Wisła” rozpoczęto realizację projektów sieci cieplnej w tym obszarze.
W chwili obecnej realizowane są następujące projekty techniczne sieci cieplnych:

Planowany termin zakończenia prac projektowych to przełom III/IV kwartału b.r. Prace budowlane planowane są na rok 2017.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi publikacjami. Zawarliśmy w nich wszystkie najważniejsze informacje dotyczące działań MPEC na rzecz ograniczania niskiej emisji oraz planów rozbudowy infrastruktury ciepłowniczej.   

Zachęcamy również do zapoznania się z mapą miejskiej sieci ciepłowniczej.

 


Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.