.

Mieszkańcu, skontaktuj się z właścicielem/administratorem budynku, w którym mieszkasz.
Decyzję o:

    1. wprowadzeniu zmian w dostarczanych usługach,
    2. podłączeniu budynku do sieci cieplnej,
    3. likwidacji paleniska węglowego

podejmuje właściciel/administrator budynku po konsultacji z Lokatorami.

Mieszkańcu, masz pytania, wątpliwości, chcesz zapoznać się z naszą działalnością i ofertami? 
Specjalnie dla Ciebie skompletowaliśmy informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapoznaj się z nimi i pamiętaj, że Ty też masz wpływ na decyzje zarządców nieruchomości!

Zastąp węgiel ciepłem sieciowym

Właścicielom i Zarządcom nieruchomości, którzy ogrzewają budynek za pomocą palenisk węglowych proponujemy, zamianę systemu ogrzewania na ekologiczny. Oferta dotyczy budynków zlokalizowanych w obszarze zasilania z miejskiej sieci ciepłowniczej i obejmuje budowę przyłącza cieplnego wraz z węzłem cieplnym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi publikacjami. Zawarliśmy w nich wszystkie najważniejsze informacje dotyczące działań MPEC na rzecz ograniczania niskiej emisji oraz planów rozbudowy infrastruktury ciepłowniczej. 

 

Prace zrealizowane w ramach PONE

Śródmieście, obszar wewnątrz II obwodnicy:

Na podstawie opracowanej koncepcji rozbudowy i przebudowy sieci cieplnej na obszarze zinwentaryzowanych palenisk węglowych wewnątrz II obwodnicy zrealizowano w ostatnim czasie inwestycje na ulicach:

Obecnie działania z zakresu PONE koncentrują się na obszarze Kazimierza i będą kontynuowane w ramach jednego z Projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z mapą miejskiej sieci ciepłowniczej.

 


Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.